Podróż pociągiem nocnym Zagreb - Monachium

Pociąg nocny EN 498/462 z Zagreb do Monachium. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Kup bilet na stacji kolejowej. Uwaga! W niektórych krajach wymagane jest uiszczenie opłaty za usługę przy kasie. Bilet może zostać zakupiony na stacji w kraju, z którego wyjeżdżasz. Czasami jest też możliwe zakupienie go w innych krajach.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
HR Zagreb (Glavni kolodvor (Gl. kol.)) 21:23
SI Dobova   21:51 22:06
SI Krško   22:17 22:18
SI Sevnica   22:31 22:32
SI Zidani Most   22:46 22:48
SI Lublana (Železniška postaja) 23:39 23:55
SI Kranj   00:15 00:16
SI Bled (Lesce Bled) 00:35 00:36
SI Jesenice   00:47 00:50
AT Villach (Hauptbahnhof) 01:31 01:46
AT Salzburg (Hauptbahnhof) 04:04 04:27
DE Rosenheim (Hauptbahnhof) 05:25
DE Monachium (Ostbahnhof) 05:57
DE Monachium (Hauptbahnhof) 06:10

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

EN 50463 / Monachium-Zagreb
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

Sleeper Cabin
Sleeper Cabin
Sleeper Cabin
The sleeping-car right after arrival
One Bed Cabin
2/3 Bed Cabin
in the sleeper cabin you will get a coffee in the morning
Munich in the morning
HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top