Nocny pociąg Monachium - Zagreb
EuroNight 463/499 Lisinski (EN 50463)

Pociąg nocny EN 50463 z Monachium do Zagreb. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Comfortable and fast night train from Munich via Ljubljana to Zagreb.
Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
DE Monachium (Hauptbahnhof) 23:35
DE Monachium (Ostbahnhof) 23:44 23:46
DE Rosenheim (Hauptbahnhof) 00:16 00:18
AT Salzburg (Hauptbahnhof) 01:19 01:34
AT Villach (Hauptbahnhof) 03:51 04:15
SI Jesenice (Železniška postaja) 04:55 05:05
SI Bled (Lesce Bled) 05:16 05:17
SI Kranj   05:38 05:39
SI Lublana (Železniška postaja) 05:59 06:20
SI Zidani Most   07:11 07:12
SI Sevnica   07:27 07:28
SI Dobova   07:51 08:05
HR Zagreb (Glavni kolodvor (Gl. kol.)) 08:36

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

EN 498/462 / Zagreb-Monachium
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Kuszetka 6 | przedział sześciołóżkowy | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Eurail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Eurail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

Couchette
6-bed compartment
Seat 2nd class
HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top