NACHTTREINEN BELGRADO-VILLACH

Nachttrein B 410/314 van Belgrado naar Villach. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Night train from Belgrade to Villach. Convenient for overnight travel from Belgrade to Ljubljana and Zagreb (even though the arrival in Zagreb is pretty early). The train runs in the summer season only and has only regular 2nd and 1st class coaches.

On Tuesdays, Thursdays and Sundays from June 27 to September 10 the train conveys a couchette car from Belgrade to Ljubljana.

The train runs to Dobova with train number 410 and continues from there with train number 314.

Runs from 23 December 2016 to 15 January 2017 and from 25 June to 11 September 2017

Koop uw treinkaartje op het treinstation. Belangrijk: in sommige landen moet u servicekosten betalen aan het loket. Het kaartje kunt u kopen op het station in het land van vertrek, soms ook in andere landen.

station Aankomst Vertrek

RS Belgrado Main station

21:20

RS Belgrado Novi Beograd

21:32

21:33

RS Nova Pazova

21:54

21:55

RS Stara Pazova

22:01

22:02

RS Ruma

22:23

22:24

RS Sremska Mitrovica

22:46

22:47

RS Šid

23:50

00:25

HR Tovarnik

00:32

00:36

HR Vinkovci

00:52

01:05

HR Strizivojna-Vrpolje Vrpolje

01:20

01:21

HR Slavonski Brod

01:38

01:40

HR Novska

02:35

02:36

HR Kutina

03:01

03:02

HR Ivanić-Grad

03:48

03:49

HR Zagreb Glavni kolodvor (Gl. kol.)

04:25

04:37

SI Dobova

05:08

05:40

SI Krško

05:51

05:52

SI Sevnica

06:04

06:05

SI Zidani Most

06:19

06:21

SI Trbovlje

06:34

06:35

SI Ljubljana Železniška postaja

07:17

07:27

SI Kranj

07:50

07:53

SI Bled Lesce Bled

08:12

08:13

SI Jesenice Železniška postaja

08:24

08:27

AT Villach Hauptbahnhof

09:08

Runs from 23 December 2016 to 15 January 2017 and from 25 June to 11 September 2017

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Reis deze route de andere kant op: D 315/411 / Villach-Belgrado

Categorie

Zitwagon | 2e klasse

Zitwagon | 1e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 2e klasse

Belangrijk: kijk op de gegeven boekingssites naar de prijzen voor kaartjes. Prijzen kunnen verschillen afhankelijk van de route, tijd van aankoop en prijsklasse.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Interrail: als u deze route wilt reizen met Interrail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click