νυχτερινό τρένο Przemyśl - Σβινούιστσιε
Twoje Linie Kolejowe 38192/38193 Przemyslanin (TLK 38192/3)

Νυχτερινό τρένο TLK 38192/3 από Przemyśl προς Σβινούιστσιε. Από που να αγοράσετε εισητήρια. Πληροφορίες προγράμματος, καθίσματα, κλινοθέσεις και κρεβάτια.

Long distance night train all across Poland from Przemysl on the Ukrainian border via Krakow and Szczecin to Swinoujscie. Conveys recently modernized couchette and sleeping cars with air-condition and plugs as well as 2nd class carriages.
Schedule
σταθμός άφιξη αναχώρηση
PL Przemyśl   18:36
PL Przemyśl   18:40 18:41
PL Jarosław   19:17 19:18
PL Przeworsk   19:29 19:30
PL Łańcut   19:43 19:44
PL Rzeszów   19:55 19:57
PL Dębica   20:25 20:26
PL Tarnów   20:35 20:46
PL Brzesko   21:01 21:02
PL Bochnia   21:11 21:12
PL Κρακοβία (Plaszow) 21:39 21:40
PL Κρακοβία (Glowny) 21:47 22:14
PL Krzeszowice   22:39 22:40
PL Trzebinia   23:05 23:06
PL Jaworzno   23:28 23:29
PL Mysłowice   23:43 23:44
PL Κατοβίτσε (Główny‎) 23:59 00:40
PL Lubliniec   01:50 01:56
PL Kluczbork   02:29 02:39
PL Ostrów Wielkopolski   03:33 03:51
PL Πόζναν (Główny) 05:02 05:35
PL Szamotuły   06:01 06:02
PL Wronki   06:14 06:15
PL Krzyż Wielkopolski   06:34 06:54
PL Dobiegniew   07:08 07:09
PL Choszczno   07:28 07:32
PL Στάργκαρντ Σετσέτσινσκι   07:52 07:57
PL Στσέτσιν (Dabie) 08:14 08:17
PL Στσέτσιν (Glowny) 08:31 08:48
PL Goleniów   09:16 09:17
PL Wysoka Kamieńska   09:36 09:37
PL Międzyzdroje   10:00 10:02
PL Σβινούιστσιε   10:13

Δεν χρειάζετε να αλλάξετε το τρένο. Οι ώρες είναι μόνο προς πληροφόρηση.

σύνδεση διαθέσιμη στις ακόλουθες ημέρες εβδομάδας (1=Δευτέρα / 7=Κυριακή)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Ταξιδέψτε σε αυτή τη διαδρομή από την αντίθετη κατεύθυνση.

TLK 83192/3 / Σβινούιστσιε-Przemyśl
Icon
κατηγορία θέσης
Θέση | 2η θέση Buy
Κουκέτα 4 | τετράκλινη καμπίνα | 2η θέση Buy
Κλινάμαξα 3 | τρίκλινη καμπίνα | ατομικό ντους | 2η θση Buy
Κλινάμαξα 2 | τρίκλινη καμπίνα | ατομικό μπάνιο | 2η θέση Buy
Κλινάμαξα 1 | μονόκλινη καμπίνα | ατομικό μπάνιο | 1η θέση Buy
Κουκέτα 3 | τετράκλινη καμπίνα | 2η θέση Buy
Προσοχή: για τιμές εισιτηρίων παρακαλούμε ακολουθείστε τους παρακάτω συνδέσμους. Οι τιμές μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τη διαδρομή, την ημέρα αγοράς και την κατηγορία θέσης.

κατηγορία θέσης: μόνο στις παρακάτω διαθέσιμες κατηγορίες.

Eurail: αν θέλετε να ταξιδέψετε αυτήν τη διαδρομή με Eurail αντί με εισιτήρια τρένων, ρίξτε μια ματιά εδώ για τέλη κράτησης και περαιτέρω πληροφορίες.

From Vienna to Munich
The Railjet of ÖBB
From Belgrade to Bar by Train
A journey into the unknown
Flixtrain from Stuttgart to Berlin
And a window to open
Berlin to Vienna by Nightjet night train
From one capital to the other in a sleeper
Winter Train From Saint-Petersburg to Helsinki
From Russia with snow
HELP

Έχετε περισσότερες ερωτήσεις και χρειάζεστε βοήθεια; Μην διστάσετε να ρωτήσετε στο φιλικό φόρουμ μας, όπου θα έχετε πάντα αναλυτική βοήθεια.

Χρειάζεστε ένα φθηνό μέρος για ύπνο; Συνιστούμε την booking.com

IN
OUT

σχετικά με το railcc: Είμαστε και εμείς πραγματικοί ταξιδιώτες και σας προσφέρουμε ειλικρινείς και σφαιρικές απόψεις και συμβουλές για τα ταξίδια σας με τρένο.

We speak more than 30 languages

Follow us

rail.cc είναι συνεργάτης και φίλος των
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Cookies: we use cookies for the functionality of rail.cc and statistics - and take care of your personal privacy! There are other companies (Google, Yandex) which tools we have to use, which also place cookies. By the use of rail.cc you agree to the use of cookies in accordance with our privacy policy. For further information about the use and management of our cookies, we ask you to accept our cookies policy. If you can not accept, you have to leave rail.cc.

top