éjszakai vonatok Przemyśl - Świnoujście

TLK 38192/3 éjszakai vonat Przemyśl és Świnoujście között. Hol vásárold meg a jegyeket? Menetrend információk, ülő-, fekvő- és hálóhelyek.

Schedule
Pályaudvar érkezés Indulás
PL Przemyśl   18:36
PL Przemyśl   18:40 18:41
PL Jarosław   19:17 19:18
PL Przeworsk   19:29 19:30
PL Łańcut   19:43 19:44
PL Rzeszów   19:55 19:57
PL Dębica   20:25 20:26
PL Tarnów   20:35 20:46
PL Brzesko   21:01 21:02
PL Bochnia   21:11 21:12
PL Krakkó (Plaszow) 21:39 21:40
PL Krakkó (Glowny) 21:47 22:14
PL Krzeszowice   22:39 22:40
PL Trzebinia   23:05 23:06
PL Jaworzno   23:28 23:29
PL Mysłowice   23:43 23:44
PL Katowice (Główny‎) 23:59 00:40
PL Lubliniec   01:50 01:56
PL Kluczbork   02:29 02:39
PL Ostrów Wielkopolski   03:33 03:51
PL Poznań (Główny) 05:02 05:35
PL Szamotuły   06:01 06:02
PL Wronki   06:14 06:15
PL Krzyż Wielkopolski   06:34 06:54
PL Dobiegniew   07:08 07:09
PL Choszczno   07:28 07:32
PL Stargard Szczeciński   07:52 07:57
PL Szczecin (Dabie) 08:14 08:17
PL Szczecin (Glowny) 08:31 08:48
PL Goleniów   09:16 09:17
PL Wysoka Kamieńska   09:36 09:37
PL Międzyzdroje   10:00 10:02
PL Świnoujście   10:13

Nem kell átszállnod. A megadott időpontok tájékoztató jellegűek.

A járat a következő napokon elérhető (1=hétfő / 7=vasárnap)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Utazás ezen az útvonalon, ellenkező irányba:

TLK 83192/3 / Świnoujście-Przemyśl
Icon
Kategória
Ülés | 2. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 4 | 4 ágyas fülke | 2. osztály Buy
Hálóhely 3 | 3 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 2 | 2 ágyas fülke | saját mosdó | 2. osztály Buy
Hálóhely 1 | 1 ágyas fülke | saját mosdó | 1. osztály Buy
Fekvőhely (kusett) 3 | 3 ágyas fülke | 2. osztály Buy
A jegyárak megtekintéséhez kérjük, kattints a foglalási linkekre. Az árak az útvonal, a vásárlási dátum és a kategória függvényében változhatnak.

Kategória: Csak az elérhető kategóriákat mutatjuk.

Interrail: ha vonatjeggyel szeretnél utazni ezen az útvonalon a(z) Interrail bérlet helyett, itt megtekintheted az árakat és a foglalási lehetőségeket.

HELP

Vannak még kérdéseid, vagy segítségre lenne szükséged? Kérdezz minket nyugodtan, barátságos fórumunkban mindig részletes segítséget fogsz kapni.

Need a cheap place to sleep? We recommend booking.com

IN
OUT

a railcc-ről: Mi mind valódi utazók vagyunk. Hiteles, megalapozott tanácsokkal és trükkökkel segítjük vonatos utazásodat.

a rail.cc partnerei és barátai
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

SÜTIK: a railcc weboldalának használatával, Adatvédelmi Nyilatkozatunk értelmében jóváhagyod a sütik (cookie-k) használatát. Ha többet szeretnél tudni a sütik használatáról és kezeléséről, kérjük, fogadd el a cookie-kkal kapcsolatos irányelveket.

top