Podróż pociągiem nocnym Przemyśl - Świnoujście

Pociąg nocny TLK 38192/3 z Przemyśl do Świnoujście. Gdzie kupić bilety. Rozkład jazdy, miejsca siedzące, kuszetki oraz łóżka w wagonie sypialnym.

Schedule
Dworzec Przyjazd Odjazd
PL Przemyśl   18:36
PL Przemyśl   18:40 18:41
PL Jarosław   19:17 19:18
PL Przeworsk   19:29 19:30
PL Łańcut   19:43 19:44
PL Rzeszów   19:55 19:57
PL Dębica   20:25 20:26
PL Tarnów   20:35 20:46
PL Brzesko   21:01 21:02
PL Bochnia   21:11 21:12
PL Kraków (Plaszow) 21:39 21:40
PL Kraków (Glowny) 21:47 22:14
PL Krzeszowice   22:39 22:40
PL Trzebinia   23:05 23:06
PL Jaworzno   23:28 23:29
PL Mysłowice   23:43 23:44
PL Katowice (Główny‎) 23:59 00:40
PL Lubliniec   01:50 01:56
PL Kluczbork   02:29 02:39
PL Ostrów Wielkopolski   03:33 03:51
PL Poznań (Główny) 05:02 05:35
PL Szamotuły   06:01 06:02
PL Wronki   06:14 06:15
PL Krzyż Wielkopolski   06:34 06:54
PL Dobiegniew   07:08 07:09
PL Choszczno   07:28 07:32
PL Stargard Szczeciński   07:52 07:57
PL Szczecin (Dabie) 08:14 08:17
PL Szczecin (Glowny) 08:31 08:48
PL Goleniów   09:16 09:17
PL Wysoka Kamieńska   09:36 09:37
PL Międzyzdroje   10:00 10:02
PL Świnoujście   10:13

Nie musisz się przesiadać. Godziny podane są w celach informacyjnych.

Połączenie dostępne w następujące dni tygodnia (1=poniedziałek / 7=niedziela)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Podróż w odwrotnym kierunku:

TLK 83192/3 / Świnoujście-Przemyśl
Icon
Kategoria
Miejsce | 2 klasa Buy
Kuszetka 4 | przedział czterołóżkowy | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 3 | przedział trzyosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 2 | przedział dwuosobowy | prywatna łazienka | 2 klasa Buy
Wagon sypialny 1 | przedział jednoosobowy | prywatna łazienka | 1 klasa Buy
Kuszetka 3 | przedział trzyosobowe | 3 klasa Buy
Uwaga! Ceny biletów znajdziesz w linkach rezerwacyjnych. Ceny mogą sęi różnić w zależności od trasy, daty zakupu i klasy.

Kategoria: Pokazują się jedynie dostępne kategorie.

Interrail: jeśli zamierzasz podróżować tą trasą korzystając z Interrail, zamiast ze zwykłych biletów kolejowych, zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z cenami rezerwacji i innymi informacjami.

HELP

Czy masz dalsze pytania i potrzebujesz pomocy? Nie krępuj się skorzystać z naszego pomocnego forum, na którym otrzymasz szczegółowe i sprawdzone informacje.

Potrzebujesz taniego miejsca do spania? Polecamy booking.com

IN
OUT

o railcc: Nasz zespół składa się z prawdziwych podróżników. Oferujemy szczere, sprawdzone wskazówki i triki, które możesz wykorzystać podczas swojej podróży koleją.

rail.cc jest partnerem oraz przyjacielem
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

COOKIES: korzystając ze strony internetowej railcc, zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies, zgodnie z naszą polityką prywatności. Aby zapoznać się ze szczegółami wykorzystywania i przechowywania tych plików, prosimy o zaakceptowanie naszej polityki plików cookies.

top