НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЗАГРЕБ-СПЛИТ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЗАГРЕБ-СПЛИТ | B821 | RAILCC

Нощни влакове B821 от Загреб до Сплит. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Runs on Mondays, Wednesdays and Fridays until 26 April 2017 and from 30 October 2017. Runs daily from 28 April until 28 Ocotober 2017

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hr Загреб Glavni kolodvor (Gl. kol.)

23:05

hr Karlovac

23:43

23:44

hr Duga Resa

23:55

23:56

hr Ogulin

00:40

00:49

hr Josipdol

01:01

01:02

hr Plaški

01:17

01:18

hr Vrhovine

02:13

02:14

hr Ličko Lešće

02:28

02:29

hr Perušić

02:44

02:45

hr Gospić

02:55

02:56

hr Lovinac

03:19

03:20

hr Gračac

03:32

03:33

hr Knin

04:38

04:39

hr Drniš

05:03

05:04

hr Unešić

05:26

05:27

hr Perković

05:39

05:50

hr Kaštel Stari

06:25

06:26

hr Сплит Željeznički kolodvor

06:48

Runs on Mondays, Wednesdays and Fridays until 26 April 2017 and from 30 October 2017. Runs daily from 28 April until 28 Ocotober 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B820 / Сплит-Загреб

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click