NACHTTREINEN ZAGREB-SPLIT

NACHTTREINEN | ZAGREB-SPLIT | B821 | RAILCC

Nachttrein B821 van Zagreb naar Split. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Runs on Mondays, Wednesdays and Fridays until 26 April 2017 and from 30 October 2017. Runs daily from 28 April until 28 Ocotober 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

station Aankomst Vertrek

hr Zagreb Glavni kolodvor (Gl. kol.)

23:05

hr Karlovac

23:43

23:44

hr Duga Resa

23:55

23:56

hr Ogulin

00:40

00:49

hr Josipdol

01:01

01:02

hr Plaški

01:17

01:18

hr Vrhovine

02:13

02:14

hr Ličko Lešće

02:28

02:29

hr Perušić

02:44

02:45

hr Gospić

02:55

02:56

hr Lovinac

03:19

03:20

hr Gračac

03:32

03:33

hr Knin

04:38

04:39

hr Drniš

05:03

05:04

hr Unešić

05:26

05:27

hr Perković

05:39

05:50

hr Kaštel Stari

06:25

06:26

hr Split Željeznički kolodvor

06:48

Runs on Mondays, Wednesdays and Fridays until 26 April 2017 and from 30 October 2017. Runs daily from 28 April until 28 Ocotober 2017

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B820 / Split-Zagreb

Categorie

Zitwagon | 2e klasse

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Sleeper 3 | 3-persoons compartiment | 2e klasse

Sleeper 2 | 2-persoons compartiment | eigen wastafel | 2e klasse

Sleeper 1 | 1-bed compartiment | eigen wastafel | 1ste klasse

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Interrail: als u deze route wilt reizen met Interrail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click