НОЩНИ ВЛАКОВЕ СПЛИТ-ЗАГРЕБ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | СПЛИТ-ЗАГРЕБ | B820 | RAILCC

Нощни влакове B820 от Сплит до Загреб. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Runs on Tuesdays, Thursdays and Sundays until 27 April 2017 and from 31 October 2017. Runs daily from 29 April until 29 Ocotober 2016

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hr Сплит Željeznički kolodvor

21:44

hr Kaštel Stari

22:05

22:06

hr Perković

22:46

22:47

hr Unešić

23:01

23:02

hr Drniš

23:25

23:26

hr Knin

23:55

23:56

hr Gračac

01:12

01:13

hr Lovinac

01:26

01:27

hr Gospić

01:50

01:51

hr Perušić

02:02

02:03

hr Ličko Lešće

02:29

02:30

hr Vrhovine

02:43

02:44

hr Plaški

03:31

03:32

hr Josipdol

03:46

03:47

hr Ogulin

03:58

04:08

hr Duga Resa

04:53

04:54

hr Karlovac

05:05

05:06

hr Загреб Glavni kolodvor (Gl. kol.)

05:47

Runs on Tuesdays, Thursdays and Sundays until 27 April 2017 and from 31 October 2017. Runs daily from 29 April until 29 Ocotober 2016

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B821 / Загреб-Сплит

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click