НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШВИНОУЙШЧЕ-КРАКОВ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ШВИНОУЙШЧЕ-КРАКОВ | TLK 83190/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 83190/1 от Швиноуйшче до Краков. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Summer season night train from Swinoujscie via Szczecin and Katowice to Krakow. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

During the remainder of the year, alternative connection TLK 81171/73170 is available.

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Швиноуйшче

22:01

pl Międzyzdroje

22:13

22:14

pl Wysoka Kamieńska

22:35

22:36

pl Голеньов

22:56

22:57

pl Шчечин Dabie

23:14

23:15

pl Шчечин Glowny

23:29

23:44

pl Грифино

00:01

00:02

pl Chojna

00:23

00:24

pl Костшин над Одром

01:09

01:10

pl Rzepin Stacja Kolejowa

01:40

01:41

pl Zielona Góra

02:29

02:31

pl Глогов

03:08

03:09

pl Rudna

03:26

03:27

pl Ścinawa

03:39

03:40

pl Волов

03:56

03:57

pl Бжег Долни

04:05

04:06

pl Wrocław

04:23

04:24

pl Wrocław Glowny

04:33

05:07

pl Олава

05:23

05:30

pl Бжег

05:40

05:41

pl Opole

06:05

06:07

pl Стшелце Ополске

06:31

06:32

pl Gliwice

07:02

07:07

pl Zabrze

07:16

07:17

pl Катовице Główny‎

07:32

07:39

pl Мисловице

07:52

07:53

pl Явожно

08:06

08:07

pl Trzebinia

08:32

08:38

pl Кшешовице

08:58

08:59

pl Краков Glowny

09:32

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 38190/1 / Краков-Швиноуйшче

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

TLK 81171 / Швиноуйшче-Краков
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click