EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШВИНОУЙШЧЕ-КРАКОВ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83190/83191 WOLIN (TLK 83190/1)

Eurail нощен влак от Швиноуйшче до Краков: Twoje Linie Kolejowe 83190/83191 Wolin (TLK 83190/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Summer season night train from Swinoujscie via Szczecin and Katowice to Krakow. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

During the remainder of the year, alternative connection TLK 81171/73170 is available.

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Швиноуйшче

22:01

PL Międzyzdroje

22:13

22:14

PL Wysoka Kamieńska

22:35

22:36

PL Голеньов

22:56

22:57

PL Шчечин Dabie

23:14

23:15

PL Шчечин Glowny

23:29

23:44

PL Грифино

00:01

00:02

PL Chojna

00:23

00:24

PL Костшин над Одром

01:09

01:10

PL Rzepin Stacja Kolejowa

01:40

01:41

PL Zielona Góra

02:29

02:31

PL Глогов

03:08

03:09

PL Rudna

03:26

03:27

PL Ścinawa

03:39

03:40

PL Волов

03:56

03:57

PL Бжег Долни

04:05

04:06

PL Wrocław

04:23

04:24

PL Wrocław Glowny

04:33

05:07

PL Олава

05:23

05:30

PL Бжег

05:40

05:41

PL Opole

06:05

06:07

PL Стшелце Ополске

06:31

06:32

PL Gliwice

07:02

07:07

PL Zabrze

07:16

07:17

PL Катовице Główny‎

07:32

07:39

PL Мисловице

07:52

07:53

PL Явожно

08:06

08:07

PL Trzebinia

08:32

08:38

PL Кшешовице

08:58

08:59

PL Краков Glowny

09:32

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 38190/1 / Краков-Швиноуйшче

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

TLK 81171 / Швиноуйшче-Краков
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click