НОЩНИ ВЛАКОВЕ НАРВИК-СТОКХОЛМ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | НАРВИК-СТОКХОЛМ | NT 93 | RAILCC

Нощни влакове NT 93 от Нарвик до Стокхолм. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Narvik to Stockholm, running over the famous Iron Ore Line in the north of Sweden.

Runs from 24 July until 15 October 2017 as train 10093 with different timings.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

no Нарвик Stasjon‎

15:15

se Riksgränsen Station

16:03

16:04

se Björkliden Station

16:30

16:31

se Abisko Turiststation

16:40

16:41

se Abisko Östra

16:46

16:47

se Kiruna Central

17:58

18:25

se Gällivare Station

19:33

19:34

se Murjek Station

20:41

20:42

se Boden Centralstation

21:38

21:55

se Älvsbyn Station

22:23

22:24

se Bastuträsk Station

23:47

23:48

se Умео Central

01:15

01:19

se Örnsköldsvik Station

02:16

02:17

se Härnösand Station

03:30

03:31

se Sundsvall Central

04:24

04:35

se Söderhamn Station

06:18

06:19

se Gävle Central

07:25

07:27

se Упсала Central

08:26

se Arlanda Central

08:51

se Стокхолм Central

09:15

Runs from 24 July until 15 October 2017 as train 10093 with different timings.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: NT 94 / Стокхолм-Нарвик

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

NT 10093 / Нарвик-Стокхолм
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click