НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЛЮКСЕМБУРГ-CERBÈRE

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЛЮКСЕМБУРГ-CERBÈRE | ICN 4251 | RAILCC

Нощни влакове ICN 4251 от Люксембург до Cerbère. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

гара пристигане тръгване

lu Люксембург Gare

19:26

fr Thionville Gare

20:13

fr Мец Ville

20:42

fr Nancy Ville

21:41

fr Toul Gare

22:04

fr Neufchâteau Gare

22:28

fr Nîmes Gare

05:57

fr Монпелие Saint-Roch

06:26

fr Sète Gare

06:48

fr Agde Gare

07:04

fr Béziers Gare

07:18

fr Narbonne Gare

07:34

fr Перпинян Gare

08:16

fr Elne Gare

08:29

fr Argelès-sur-Mer Gare

08:38

fr Collioure Gare

08:44

fr Port-Vendres Ville

08:44

fr Banyuls-sur-Mer Gare

08:56

fr Cerbère Gare

09:05

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click