НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЛЮКСЕМБУРГ-CERBÈRE

Нощни влакове ICN 4251 от Люксембург до Cerbère. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

отстранен от Октомври 2016

гара пристигане тръгване

LU Люксембург Gare

19:26

FR Thionville Gare

20:13

FR Мец Ville

20:42

FR Nancy Ville

21:41

FR Toul Gare

22:04

FR Neufchâteau Gare

22:28

FR Nîmes Gare

05:57

FR Монпелие Saint-Roch

06:26

FR Sète Gare

06:48

FR Agde Gare

07:04

FR Béziers Gare

07:18

FR Narbonne Gare

07:34

FR Перпинян Gare

08:16

FR Elne Gare

08:29

FR Argelès-sur-Mer Gare

08:38

FR Collioure Gare

08:44

FR Port-Vendres Ville

08:44

FR Banyuls-sur-Mer Gare

08:56

FR Cerbère Gare

09:05

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click