NACHTTREINEN LUXEMBURG-CERBÈRE

NACHTTREINEN | LUXEMBURG-CERBÈRE | ICN 4251 | RAILCC

Nachttrein ICN 4251 van Luxemburg naar Cerbère. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Deze verbinding is niet langer beschikbaar. Het is nog niet bekend wanneer deze weer actief zal zijn.

Suspended since oktober 2016

station Aankomst Vertrek

lu Luxemburg Gare

19:26

fr Thionville Gare

20:13

fr Metz Ville

20:42

fr Nancy Ville

21:41

fr Toul Gare

22:04

fr Neufchâteau Gare

22:28

fr Nîmes Gare

05:57

fr Montpellier Saint-Roch

06:26

fr Sète Gare

06:48

fr Agde Gare

07:04

fr Béziers Gare

07:18

fr Narbonne Gare

07:34

fr Perpignan Gare

08:16

fr Elne Gare

08:29

fr Argelès-sur-Mer Gare

08:38

fr Collioure Gare

08:44

fr Port-Vendres Ville

08:44

fr Banyuls-sur-Mer Gare

08:56

fr Cerbère Gare

09:05

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Categorie

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 1ste klasse

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

Eurail: als u deze route wilt reizen met Eurail in plaats van treinkaartjes, bekijk dan hier de reserveringskosten en overige informatie.
HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click