НОЩНИ ВЛАКОВЕ КЮСТЕНДЖА-АРАД

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | КЮСТЕНДЖА-АРАД | IR 1821 | RAILCC

Нощни влакове IR 1821 от Кюстенджа до Арад. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Sleeper and couchette coaches from Bucharest only. From Constanta to Bucharest only 1st and 2nd class seated accomodation available.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Кюстенджа

20:50

ro Medgidia

21:13

21:14

ro Fetești

21:59

22:00

ro Букурещ Gara de Nord

23:23

23:45

ro Videle

00:34

00:36

ro Рошиори де Веде

01:18

01:20

ro Caracal

02:08

02:10

ro Крайова

02:50

03:00

ro Târgu Jiu

04:39

04:41

ro Petroșani

05:51

05:55

ro Călan

07:25

07:26

ro Simeria Gara

07:42

07:44

ro Deva Gara

07:56

07:58

ro Ilia

08:28

08:30

ro Арад

10:30

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1822 / Арад-Кюстенджа

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click