НОЩНИ ВЛАКОВЕ АРАД-КЮСТЕНДЖА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | АРАД-КЮСТЕНДЖА | IR 1822 | RAILCC

Нощни влакове IR 1822 от Арад до Кюстенджа. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Sleeper and couchette coaches run to Bucharest only. From Bucharest to Constanta only 1st and 2nd class seated accomodation available.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Арад

19:20

ro Ilia

21:09

21:10

ro Deva Gara

21:34

21:36

ro Simeria Gara

21:47

21:52

ro Călan

22:09

22:10

ro Petroșani

23:41

23:45

ro Târgu Jiu

00:56

00:58

ro Крайова

02:40

02:50

ro Caracal

03:27

03:29

ro Рошиори де Веде

04:18

04:20

ro Videle

05:07

05:09

ro Букурещ Gara de Nord

05:59

06:17

ro Fetești

07:38

07:40

ro Medgidia

08:24

08:25

ro Кюстенджа

08:48

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1821 / Кюстенджа-Арад

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click