НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУРГАС-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУРГАС-БУДАПЕЩА | G 1470 | RAILCC

Нощни влакове G 1470 от Бургас до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Runs on Wednesdays and Saturdays from 17 June until 2 September 2017

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

bg Бургас Gara

17:50

bg Синдел

20:40

20:55

bg Русе ГАРА

23:50

00:40

ro Giurgiu Nord

01:05

01:30

ro Videle

02:50

03:00

ro Craiova

05:03

05:13

ro Târgu Jiu

06:46

ro Petroșani

07:57

ro Simeria

09:41

ro Deva

09:56

ro Arad

12:34

ro Curtici

12:49

13:20

hu Lőkösháza

12:30

13:10

hu Békéscsaba

13:35

14:19

hu Szolnok

15:25

hu Будапеща Keleti

16:50

Runs on Wednesdays and Saturdays from 17 June until 2 September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: G 1471 / Будапеща-Бургас

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

G 1480/1470 / Варна-Будапеща
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click