НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-БУРГАС

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-БУРГАС | G 1471 | RAILCC

Нощни влакове G 1471 от Будапеща до Бургас. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Runs on Tuesdays and Fridays from 16 June until 1 September 2017

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

11:10

hu Szolnok

12:32

12:34

hu Békéscsaba

13:40

13:43

hu Lőkösháza

14:10

14:40

ro Curtici

15:50

16:20

ro Арад

16:34

ro Deva

19:02

ro Simeria

19:17

ro Petroșani

20:58

ro Târgu Jiu

22:20

ro Крайова

23:51

ro Videle

02:07

ro Giurgiu Nord

03:40

04:10

bg Русе ГАРА

04:35

05:15

bg Синдел

08:17

08:40

bg Бургас Gara

11:30

Runs on Tuesdays and Fridays from 16 June until 1 September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: G 1470 / Бургас-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

G 1471/1481 / Будапеща-Варна
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click