НОЩНИ ВЛАКОВЕ БРАТИСЛАВА-PREŠOV

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БРАТИСЛАВА-PREŠOV | R 801 | RAILCC

Нощни влакове R 801 от Братислава до Prešov. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast night train from Bratislava to Presov via Kosice.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

sk Братислава Nové Mesto

22:51

sk Братислава hl.st.

22:59

23:49

sk Братислава Vinohrady

23:54

23:55

sk Levice Station

01:40

01:48

sk Zvolen Zvolen osobná stanica

02:57

03:16

sk Košice Station

06:48

07:10

sk Kysak Station

07:24

07:25

sk Prešov Station

07:41

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: R 800 / Prešov-Братислава

категория

Място | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

R 615 / Братислава-Humenné R 717/443 / Братислава-Košice
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click