EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ВАРШАВА-ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА
TWOJE LINIE KOLEJOWE 18171/56170/60117 SUDETY (TLK 18171)

Eurail нощен влак от Варшава до Шклярска Поремба: Twoje Linie Kolejowe 18171/56170/60117 Sudety (TLK 18171). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Warsaw via Wroclaw and Jelenia Gora to Szklarska Poreba in the Giant Mountains on the border to Czech Republic. Conveys sleeping car and 2nd class carriages.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Варшава Wschodnia

22:54

PL Варшава Centralna

23:00

23:05

PL Варшава Zachodnia

23:09

23:11

PL Sochaczew

23:42

23:43

PL Łowicz

00:00

00:01

PL Kutno Stacja Kolejowa

00:29

00:34

PL Koło

01:06

01:07

PL Konin Stacja Kolejowa

01:25

01:26

PL Września

01:57

01:58

PL Познан Główny

02:32

03:12

PL Ярочин

03:58

03:59

PL Остров Велкополски

04:30

04:32

PL Олешница

05:24

05:25

PL Wrocław

05:46

05:47

PL Wrocław

05:53

05:54

PL Wrocław Glowny

06:00

06:45

PL Явожина Шльонска

07:28

07:29

PL Швебоджице

07:38

07:40

PL Wałbrzych

07:54

07:56

PL Wałbrzych

08:06

08:07

PL Богушов-Горце

08:15

08:16

PL Sędzisław

08:26

08:27

PL Marciszów

08:32

08:33

PL Janowice Wielkie

08:41

08:42

PL Jelenia Góra

08:57

09:52

PL Jelenia Góra

10:02

10:03

PL Piechowice

10:14

10:15

PL Шклярска Поремба

10:28

10:29

PL Шклярска Поремба

10:34

10:35

PL Шклярска Поремба

10:39

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 66116 / Шклярска Поремба-Варшава

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click