INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА-ВАРШАВА
TWOJE LINIE KOLEJOWE 66116/65170/81171 SUDETY (TLK 66116)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШКЛЯРСКА ПОРЕМБА-ВАРШАВА | TLK 66116 | RAILCC

Interrail нощен влак от Шклярска Поремба до Варшава: Twoje Linie Kolejowe 66116/65170/81171 Sudety (TLK 66116). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Szklarska Poreba in the Giant Mountains on the border to Czech Republic via Jelenia Gora and Wroclaw to Warsaw. Conveys sleeping car and 2nd class carriages.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Шклярска Поремба

19:07

pl Шклярска Поремба

19:11

19:12

pl Шклярска Поремба

19:17

19:18

pl Piechowice

19:32

19:33

pl Jelenia Góra

19:51

19:52

pl Jelenia Góra

20:02

20:33

pl Janowice Wielkie

20:45

20:46

pl Marciszów

20:54

20:55

pl Sędzisław

21:01

21:02

pl Богушов-Горце

21:13

21:14

pl Wałbrzych

21:22

21:23

pl Wałbrzych

21:32

21:34

pl Швебоджице

21:47

21:49

pl Явожина Шльонска

21:56

21:57

pl Wrocław Glowny

22:30

23:07

pl Wrocław

23:12

23:13

pl Wrocław

23:18

23:19

pl Олешница

23:40

23:41

pl Остров Велкополски

00:31

00:33

pl Ярочин

01:04

01:05

pl Познан Główny

01:45

02:35

pl Września

03:09

03:10

pl Konin

03:41

03:42

pl Koło

04:01

04:02

pl Kutno

04:38

04:58

pl Łowicz

05:27

05:28

pl Sochaczew

05:44

05:45

pl Варшава Zachodnia

06:17

06:25

pl Варшава Centralna

06:30

06:35

pl Варшава Wschodnia

06:41

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 18171 / Варшава-Шклярска Поремба

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,40

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click