нічний потяг Варшава - Відень
EuroNight 407 Chopin (EN 407)

Нічний поїзд EN 407 з Варшава до Відень. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Convenient night train from Warsaw via Krakow to Vienna.
Schedule
станція прибутття відправлення
PL Варшава (Wschodnia) 19:39
PL Варшава (Centralna) 19:45 19:50
PL Варшава (Zachodnia) 19:54 19:55
PL Краків (Glowny) 22:24 22:41
PL Oświęcim   00:02 00:03
PL Чеховіце-Дзедзіце   00:45 00:46
PL Zebrzydowice   01:11 01:12
CZ Bohumín (Nádraží) 01:32 02:27
CZ Ostrava (hl.n.) 02:34 02:36
CZ Břeclav (Nádraží) 04:14 05:49
AT Відень (Hauptbahnhof) 07:00

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

EN 406 / Відень-Варшава
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціональності rail.cc та статистики. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику cookie. Додаткові відомості.

top