Interrail gece trenleri Varşova - Viyana
EuroNight 407 Chopin (EN 407)

Varşova şehrinden Viyana şehrine Interrail gece treni: EN 407. Rezervasyon/tarifeler/koltuklar/tren yatakları/yataklı vagonlar.

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries. In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.

Convenient night train from Warsaw via Krakow to Vienna.
Schedule
İstasyon Varış Kalkış
PL Varşova (Wschodnia) 19:39
PL Varşova (Centralna) 19:45 19:50
PL Varşova (Zachodnia) 19:54 19:55
PL Kraków (Glowny) 22:24 22:41
PL Auschwitz   00:02 00:03
PL Czechowice-Dziedzice   00:45 00:46
PL Zebrzydowice   01:11 01:12
CZ Bohumín (Nádraží) 01:32 02:27
CZ Ostrava (hl.n.) 02:34 02:36
CZ Břeclav (Nádraží) 04:14 05:49
AT Viyana (Hauptbahnhof) 07:00

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Bu rota üzerinde ters doğrultuda seyahat:

EN 406 / Viyana-Varşova
Icon
Kategori
koltuklu vagon | 2.sınıf €9
Kuşet 6 | 6 yataklı kompartıman | 2.sınıf €29
Kuşet 4 | 4 yataklı kompartıman| 2.sınıf €39
Yataklı vagon 3 | 3 yataklı kompartıman | hususi lavabo | 2.sınıf €44
Yataklı vagon 2 | 2 yataklı kompartıman | hususi lavabo | 2.sınıf €59
Yataklı vagon 2 | 2 yataklı kompartıman | hususi duş ve tuvalet | 2.sınıf €79
Yataklı vagon 1 | 1 yataklı kompartıman | hususi lavabo | 2.sınıf €109
Yataklı vagon 1 | 1 yataklı kompartıman | hususi duş ve tuvalet | 2.sınıf €125
Not: Bilet ücretlerine ulaşmak için verilen rezervasyon linklerini takip edin. Fiyatlar rotaya, satın alma tarihine ve konfor sınıfına göre değişiklik gösterebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Konaklayacak ucuz bir yer mi arıyorsun? booking.com’u tavsiye ederiz

IN
OUT

Railcc hakkında: Biz gerçek seyahatçiler olarak tren seyahatiniz için dürüst ve tecrübe edilmiş ipuçları sunuyoruz.

rail.cc websitesinin partnerleri
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Çerezler: rail.cc ve istatistiklerin işlevselliği için çerezleri kullanıyoruz. Rail.cc kullanarak, gizlilik politikamıza uygun olarak çerezlerin kullanılmasını kabul edersiniz. Çerezlerimizin kullanımı ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi için sizden çerez politikamızı kabul etmenizi istiyoruz. Daha fazla bilgi.

top