INTERRAIL GECE TRENLERI LÜKSEMBURG-CERBÈRE
INTERCITÉS DE NUIT 4251 (ICN 4251)

Lüksemburg şehrinden Cerbère şehrine Interrail gece treni: Intercités de Nuit 4251 (ICN 4251). Rezervasyon/tarifeler/koltuklar/tren yatakları/yataklı vagonlar.

Interrail gece trenleri

Bu bağlantı yolu artık kullanımda değildir ve yeniden açılacağı tarihle ilgili bilgi yoktur.

Ekim 2016 tarihinden beri dondurulmuş.

Interrail + Plus

PLUS

Resmi Interrail Pass biletinizi partner linkimiz olan rail.cc/interrail.eu aracılığı ile satın alın ve rail.cc sitesinden ücretsiz bir PLUS hesabı edinin. Demir yolu şirketleriyle aynı hizmet, fiyat ve koşullar. Biletinizi sitemiz aracılığı ile satın aldığınızda ulaştığınız tüm ücretsiz bilgiye destekte bulunmuş olursunuz. Şimdiden teşekkürler!

Interrail   BURADAN SATIN ALIN

İstasyon Varış Kalkış

LU Lüksemburg Gare

19:26

FR Thionville Gare

20:13

FR Metz Ville

20:42

FR Nancy Ville

21:41

FR Toul Gare

22:04

FR Neufchâteau Gare

22:28

FR Nîmes Gare

05:57

FR Montpellier Saint-Roch

06:26

FR Sète Gare

06:48

FR Agde Gare

07:04

FR Béziers Gare

07:18

FR Narbonne Gare

07:34

FR Perpignan Gare

08:16

FR Elne Gare

08:29

FR Argelès-sur-Mer Gare

08:38

FR Collioure Gare

08:44

FR Port-Vendres Ville

08:44

FR Banyuls-sur-Mer Gare

08:56

FR Cerbère Gare

09:05

Tren değiştirmek zorunda değilsin. Saatler sadece bilgi içindir.

Haftanın bu günlerinde bağlantı mevcuttur (1=Pazartesi / 7=Pazar):

1 2 3 4 5 6 7

Kategori Interrail

Kuşet 6 | 6 yataklı kompartıman | 2.sınıf

25€ if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Kuşet 4 | 4 yataklı kompartıman | 1.sınıf

25€ if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Önemli: Bileti internet üzerinden, bilet otomatından ya da bir tren istasyonundan alabilirsin. Bu yüzden gösterilen fiyatlar hizmet ve işlem ücretleri nedeniyle değişebilir.

Kategori: Sadece mevcut kategoriler listelenmiştir.

HELP

Aklınızda başka sorular mı var, ya da yardım mı gerek? Her zaman detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz ve dost canlısı kişilerin olduğu forumumuzdan yardım isteyebilirsiniz.

FORUM
LU  Lüksemburg içinde interrail

Lüksemburg içinde İnterrail ile nasıl seyahat edilir. İnceleme ve bilgi: Seyahat rotaları, tren çeşitleri, gece trenleri ve interrail rezervasyonları.

+

booking.com

booking.com

Kendinize kalacak bir yer bulun. Kolay ve güvenli rezervasyon.

ŞEHIR SEÇ

OUT

OUT


click