NACHTTREINEN BOEDAPEST-BELGRADO

NACHTTREINEN | BOEDAPEST-BELGRADO | G 341 | RAILCC

Nachttrein G 341 van Boedapest naar Belgrado. Waar koopt u kaartjes. Schema informatie, stoelen, banken en slaaptreinen.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

station Aankomst Vertrek

hu Boedapest Keleti

22:25

hu Boedapest Ferencváros

22:33

22:34

hu Kunszentmiklós

23:19

23:20

hu Kiskőrös

00:05

00:06

hu Kiskunhalas

00:35

00:38

hu Kelebia

01:06

01:40

rs Subotica

01:54

02:26

rs Bačka Topola

03:21

03:22

rs Vrbas

04:01

04:02

rs Novi Sad Železnička Stanica

04:45

04:47

rs Inđija

05:25

05:26

rs Stara Pazova

05:33

05:34

rs Belgrado Novi Beograd

06:00

06:01

rs Belgrado Main station

06:13

Je moet niet van trein wisselen. De tijden dienen enkel als informatiebron.

Verbinding beschikbaar op deze weekdagen (1=Maandag / 7=Zondag):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B340 / Belgrado-Boedapest

Categorie

Zitwagon | 2e klasse

Ligplaats 6 | 6-persoons compartiment | 2e klasse

Ligplaats 4 | 4-persoons compartiment | 2e klasse

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

Categorie: Alleen beschikbare categorieën.

HELP

Heeft u nog vragen en heeft u daarbij hulp nodig? Aarzel niet om een vraag te stellen op ons vriendelijke forum waar u altijd uitgebreid wordt geholpen.

FORUM

booking.com

booking.com

Vind uw plaats om te slapen. Makkelijk en veilig boeken.

STAD KIEZEN

OUT

OUT


click