НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-БЕЛГРАД

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-БЕЛГРАД | G 341 | RAILCC

Нощни влакове G 341 от Будапеща до Белград. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

22:25

hu Будапеща Ferencváros

22:33

22:34

hu Kunszentmiklós

23:19

23:20

hu Kiskőrös

00:05

00:06

hu Kiskunhalas

00:35

00:38

hu Kelebia

01:06

01:40

rs Subotica

01:54

02:26

rs Bačka Topola

03:21

03:22

rs Vrbas

04:01

04:02

rs Novi Sad Železnička Stanica

04:45

04:47

rs Inđija

05:25

05:26

rs Stara Pazova

05:33

05:34

rs Белград Novi Beograd

06:00

06:01

rs Белград Main station

06:13

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B340 / Белград-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 4 | Купе с 4 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click