НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЦЮРИХ-ВИЕНА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ЦЮРИХ-ВИЕНА | EN 467 | RAILCC

Нощни влакове EN 467 от Цюрих до Виена. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Comfortable and fast "nightjet" night train from Zurich to Vienna.

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ch Цюрих HB

21:40

ch Sargans Bahnhof

22:37

ch Buchs SG Bahnhof

23:05

at Feldkirch Bahnhof

23:21

23:24

at Bludenz Bahnhof

23:37

23:40

at Инсбрук Hauptbahnhof

01:20

01:28

at Залцбург Hauptbahnhof

03:23

04:38

at Attnang-Puchheim Bahnhof

05:25

05:27

at Wels Hauptbahnhof

05:43

05:45

at Линц Hauptbahnhof

06:01

06:05

at Amstetten Bahnhof

06:42

06:44

at Sankt Pölten Hauptbahnhof

07:13

07:15

at Виена Meidling

07:46

at Виена Hauptbahnhof

07:55

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: EN 466 / Виена-Цюрих

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 2ра класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

EN 60467 / Цюрих-Будапеща
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click