НОЩНИ ВЛАКОВЕ ЦЮРИХ-БУДАПЕЩА

Нощни влакове EN 40467 от Цюрих до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable and fast night train from Zurich to Budapest. This night train consists of modern, air-conditioned coaches of Hungarian Railways (MAV START). You can travel in sleeping car (up to three beds per compartment), couchette car (four or six berths per compartment) or 2nd class coaches (six seats per compartment).

The comfortable sleeping car offers compartments with one to three beds. In each compartment there is a washing basin and power sockets. WC and public shower are at the end of the carriage. Each passenger is provided with water, orange juice and a sweet. In the morning, a small breakfast including hot drink (coffee/tea/hot chocolate), orange juice, croissant/sandwich is served. You can also buy small snacks and drinks from the conductor.

The couchette car offers comfortable bunk beds (four or six beds per compartment). Toilets and washin rooms are at the end of the carriage. Each passenger gets free water, orange juice and a croissant. Small snacks and drinks are available from the conductor.

The 2nd class coach has six seats per compartment. You can buy snacks and drinks from the conductors in the sleeping or couchette cars.

гара пристигане тръгване

CH Цюрих HB

21:40

CH Sargans Bahnhof

22:37

CH Buchs SG Bahnhof

23:05

AT Feldkirch Bahnhof

23:21

23:24

AT Bludenz Bahnhof

23:37

23:40

AT Инсбрук Hauptbahnhof

01:20

01:28

AT Залцбург Hauptbahnhof

03:22

03:50

AT Линц Hauptbahnhof

04:57

05:12

AT Sankt Pölten Hauptbahnhof

06:00

06:02

AT Виена Meidling

06:27

06:30

AT Виена Hauptbahnhof

06:35

06:40

HU Hegyeshalom Vasútállomás

07:23

07:28

HU Дьор Vasútállomás‎

07:53

07:56

HU Tatabánya

08:28

08:29

HU Будапеща Kelenföld

09:07

09:09

HU Будапеща Keleti

09:24

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 40462 / Будапеща-Цюрих

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуален душ + тоалетна | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

NJ 467 / Цюрих-Виена
Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click