нічний потяг Цюрих - Відень
(ÖBB nightjet NJ467)

Нічний поїзд ÖBB nightjet NJ467 з Цюрих до Відень. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Comfortable "nightjet" night train from Zurich to Vienna. Travel from the Big Small Town on Lake Zurich to the Imperial City on the Danube. Operated by ÖBB, the nightjet offers premium comfort in three categories: sleeping car (standard and deluxe compartments with one or two berths available), couchette car (four or six berths per compartment) and 2nd class coach (six seats per compartment).

Passengers in sleeping cars can choose from standard and deluxe compartments. Deluxe compartments are on the upper floor of one of the sleeping cars. They are very spacious, have panoramic windows and ensuite shower and WC. Standard compartments are located on the upper floor of the other sleeping car and on the bottom floors of both sleeping cars. They have a washing basin in the compartment. Passengers are welcomed with a goodie bag, including ear plugs, slippers, towel as well as a small snack and sparkling wine. Breakfast is included for all passengers in sleeping cars. Six compontents of a large menu are included, extra components cost 1,20€ each. Free refill for hot beverages (coffee, tea, hot chocolate).

Couchette cars have four or six berths per compartment. WC and washing rooms are at the end of the carriage. A couchette compartment for the disabled is available. Travellers in couchette cars get a complimentary small breakfast (coffee/tea and two rolls). 2nd class coaches have six seats per compartment.

All coaches have air-condition and electrical plugs. Snacks, drinks as well as toiletry can be bought from the stewards in sleeping and couchette cars. No bicycle storage available.
Schedule
станція прибутття відправлення
CH Цюрих (HB) 21:40
CH Sargans (Bahnhof) 22:37
CH Buchs SG (Bahnhof) 23:05
AT Feldkirch (Bahnhof) 23:21 23:24
AT Bludenz (Bahnhof) 23:37 23:40
AT Landeck (Landeck-Zams) 00:34 00:36
AT Innsbruck (Hauptbahnhof) 01:20 01:28
AT Зальцбург (Hauptbahnhof) 03:22 04:36
AT Attnang-Puchheim (Bahnhof) 05:22 05:25
AT Linz (Hauptbahnhof) 05:58 06:15
AT Amstetten (Bahnhof) 06:41 06:43
AT Sankt Pölten (Hauptbahnhof) 07:10 07:12
AT Відень (Meidling) 07:44
AT Відень (Hauptbahnhof) 07:55

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

ÖBB nightjet NJ466 / Відень-Цюрих
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Кушетка 6 | купе-6-місць | 2-й клас Buy
Кушетка 4 | купе-4-місця | 2-й клас Buy
Спальний 3 | купе-3-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

В якості альтернативи зверніть увагу на наступні поїзди:

EN 40467 / Цюрих-Будапешт

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціонування rail.cc та статистики - і дбаємо про вашу особисту конфіденційність! Є й інші компанії (Google, Яндекс), якими інструментами ми маємо користуватися, які також розміщують файли cookie. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності . Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику щодо файлів cookie . Якщо ви не можете прийняти, вам потрібно залишити rail.cc.

top