НОЩНИ ВЛАКОВЕ ТИМИШОАРА-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ТИМИШОАРА-БУКУРЕЩ | IR 1696 | RAILCC

Нощни влакове IR 1696 от Тимишоара до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Conveys through coaches (2nd and 1st class) from Budapest as IC 79.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Тимишоара Nord

22:30

ro Лугож

23:29

23:34

ro Caransebeş

00:02

00:20

ro Băile Herculane

01:42

01:44

ro Орсово

02:07

02:09

ro Северин

02:39

02:45

ro Крайова

04:49

05:00

ro Caracal

05:43

05:45

ro Рошиори де Веде

06:33

06:35

ro Videle

07:23

07:25

ro Букурещ Gara de Nord

08:22

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1695 / Букурещ-Тимишоара

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

The following trains might be an alternative connection for you:

IC 79/1696 / Будапеща-Букурещ
Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click