НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУКУРЕЩ-ТИМИШОАРА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУКУРЕЩ-ТИМИШОАРА | IR 1695 | RAILCC

Нощни влакове IR 1695 от Букурещ до Тимишоара. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Conveys through coaches (2nd and 1st class) to Budapest as IC 78.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ro Букурещ Gara de Nord

21:25

ro Videle

22:17

22:18

ro Рошиори де Веде

23:03

23:05

ro Caracal

23:50

23:52

ro Крайова

00:35

00:45

ro Северин

02:42

02:44

ro Орсово

03:14

03:15

ro Băile Herculane

03:38

03:40

ro Caransebeş

05:01

05:10

ro Лугож

05:38

05:40

ro Тимишоара Nord

06:46

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: IR 1696 / Тимишоара-Букурещ

категория

Място | 2ра класа

Място | 1ва класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click