НОЩНИ ВЛАКОВЕ НИЦА-ЛЮКСЕМБУРГ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | НИЦА-ЛЮКСЕМБУРГ | ICN 4882 | RAILCC

Нощни влакове ICN 4882 от Ница до Люксембург. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

гара пристигане тръгване

fr Ница Ville

19:03

fr Antibes Gare

19:23

fr Кан Gare

19:36

fr Saint-Raphaël Gare

20:03

fr Les Arcs Les Arcs Draguignan

20:21

fr Toulon Gare

20:58

fr Марсилия Saint-Charles

21:59

fr Arles Gare

22:47

fr Avignon Centre

23:08

fr Neufchâteau Gare

06:43

fr Toul Gare

07:09

fr Nancy Ville

07:31

fr Мец Ville

08:24

fr Thionville Gare

08:51

lu Люксембург Gare

09:35

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click