EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ НИЦА-ЛЮКСЕМБУРГ
INTERCITÉS DE NUIT 4882 (ICN 4882)

EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ НИЦА-ЛЮКСЕМБУРГ | ICN 4882 | RAILCC

Eurail нощни влакове

Eurail нощен влак от Ница до Люксембург: Intercités de Nuit 4882 (ICN 4882). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Октомври 2016

Eurail

20% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   EURAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Ница Ville

19:03

fr Antibes Gare

19:23

fr Кан Gare

19:36

fr Saint-Raphaël Gare

20:03

fr Les Arcs Les Arcs Draguignan

20:21

fr Toulon Gare

20:58

fr Марсилия Saint-Charles

21:59

fr Arles Gare

22:47

fr Avignon Centre

23:08

fr Neufchâteau Gare

06:43

fr Toul Gare

07:09

fr Nancy Ville

07:31

fr Мец Ville

08:24

fr Thionville Gare

08:51

lu Люксембург Gare

09:35

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Eurail

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Eurail в Франция

Как да пътувате с Eurail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click