НОЩНИ ВЛАКОВЕ ИСТАНБУЛ-БУКУРЕЩ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | ИСТАНБУЛ-БУКУРЕЩ | D 81032 | RAILCC

Нощни влакове D 81032 от Истанбул до Букурещ. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

гара пристигане тръгване

tr Истанбул Sirkeci Garı

22:00

tr Истанбул Halkalı Garı

22:36

22:38

tr Çerkezköy

00:02

tr Edirne

02:28

02:30

tr Капъкуле

02:50

04:05

bg Свиленград

04:25

05:15

bg Димитровград

06:30

07:18

bg Димитровград

07:25

07:37

bg Стара Загора

08:44

08:49

bg Велико Търново

11:21

11:22

bg Горна Оряховица

11:38

12:03

bg Русе ГАРА

14:00

14:35

ro Giurgiu Nord

15:00

15:17

ro Videle

16:26

16:27

ro Букурещ Gara de Nord

17:15

Bus replacement from Cerkezköy to Istanbul.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click