НОЩНИ ВЛАКОВЕ БУДАПЕЩА-СПЛИТ

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | БУДАПЕЩА-СПЛИТ | G1204 | RAILCC

Нощни влакове G1204 от Будапеща до Сплит. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Summer season night train from Budapest via Zagreb to Split.



Runs on Tuesdays, Fridays and Sundays from 17 June until 1 September 2017

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hu Будапеща Keleti

18:15

hu Будапеща Kelenföld

18:30

hu Székesfehérvár

19:14

hu Siofok

19:54

hu Fonyód

20:52

hu Nagykanizsa

21:53

21:54

hu Gyékényes

22:18

22:53

hr Koprivnica

23:09

23:13

hr Загреб Glavni kolodvor (Gl. kol.)

00:22

00:35

hr Ogulin

02:10

02:18

hr Knin

06:03

hr Perković

06:59

hr Сплит Željeznički kolodvor

07:57

Runs on Tuesdays, Fridays and Sundays from 17 June until 1 September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: B1205 / Сплит-Будапеща

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

B821 / Загреб-Сплит
HELP

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click