НОЩНИ ВЛАКОВЕ СПЛИТ-БУДАПЕЩА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | СПЛИТ-БУДАПЕЩА | B1205 | RAILCC

Нощни влакове B1205 от Сплит до Будапеща. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Summer season night train from Split via Zagreb to Budapest.



Runs on Mondays, Wednesdays and Saturdays from 18 June until 2 September 2017

КУПЕТЕ СВОЯ БИЛЕТ ЗА ВЛАК ТУК
ГАРА

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

hr Сплит Željeznički kolodvor

18:17

hr Perković

19:18

hr Knin

20:46

hr Ogulin

00:28

00:41

hr Загреб Glavni kolodvor (Gl. kol.)

02:13

02:32

hr Koprivnica

03:39

04:04

hu Gyékényes

04:18

05:29

hu Nagykanizsa

05:54

05:59

hu Fonyód

07:05

hu Siofok

07:55

hu Székesfehérvár

08:39

hu Будапеща Kelenföld

09:20

hu Будапеща Keleti

09:36

Runs on Mondays, Wednesdays and Saturdays from 18 June until 2 September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: G1204 / Будапеща-Сплит

категория

Място | 2ра класа

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

Специална цена: Много ограничена специална оферта. Може да се резервира само няколко седмици предварително.
Определените дати и часове са задължителни. Тази цена включва основен билет и такси за резервация.

The following trains might be an alternative connection for you:

B820 / Сплит-Загреб
HELP

Interrail: ако искате да пътувате по този маршрут с Interrail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click