INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШЧЕЧИН-ZAKOPANE
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83196/83197 (TLK 83196/7)

Interrail нощен влак от Шчечин до Zakopane: Twoje Linie Kolejowe 83196/83197 (TLK 83196/7). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Szczecin to Zakopane in the High Tatra Mountains. Conveys sleeping and couchette cars and 2nd class carriages.

Runs from 23 to 26 and 29 to 31 December 2016; from 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Шчечин Glowny

19:09

PL Шчечин Dabie

19:22

19:23

PL Stargard Szczeciński

19:40

19:42

PL Choszczno

20:02

20:03

PL Dobiegniew

20:22

20:23

PL Krzyż Wielkopolski

20:38

20:40

PL Wronki

21:00

21:01

PL Szamotuły

21:13

21:14

PL Познан Główny

21:37

21:40

PL Шрода Велкополска

22:04

22:05

PL Ярочин

22:26

22:27

PL Остров Велкополски

22:59

23:01

PL Ключборк

23:53

23:54

PL Люблинец

00:26

00:27

PL Częstochowa

00:49

00:50

PL Kielce

02:12

02:17

PL Йенджейов

02:46

02:47

PL Sędziszów

03:01

03:02

PL Miechów

03:22

03:23

PL Краков Glowny

03:51

04:02

PL Краков Plaszow

04:08

04:33

PL Скавина

04:49

04:54

PL Калвария Зебжидовска

05:16

05:17

PL Суха Бескидзка

05:44

05:58

PL Маков Подхалянски

06:05

06:06

PL Йорданов

06:35

06:36

PL Chabówka

06:48

07:02

PL Нови Тарг

07:28

07:29

PL Biały Dunajec

07:38

07:39

PL Poronin

07:43

07:44

PL Zakopane

07:52

Runs from 23 to 26 and 29 to 31 December 2016; from 6 to 8 January 2017, from 14 January to 26 February 2017; on Saturdays and Sundays from 29 April to 25 June and from 9 September to 29 October 2017; on 1 to 3 May, 15 and 16 June, 2 and 3 September and 1 November 2017; daily from 26 June to 30 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 38196/7 / Zakopane-Шчечин

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click