INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШВИНОУЙШЧЕ-КРАКОВ
TWOJE LINIE KOLEJOWE 83190/83191 WOLIN (TLK 83190/1)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ШВИНОУЙШЧЕ-КРАКОВ | TLK 83190/1 | RAILCC

Interrail нощен влак от Швиноуйшче до Краков: Twoje Linie Kolejowe 83190/83191 Wolin (TLK 83190/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Summer season night train from Swinoujscie via Szczecin and Katowice to Krakow. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

During the remainder of the year, alternative connection TLK 81171/73170 is available.

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

pl Швиноуйшче

22:01

pl Międzyzdroje

22:13

22:14

pl Wysoka Kamieńska

22:35

22:36

pl Голеньов

22:56

22:57

pl Шчечин Dabie

23:14

23:15

pl Шчечин Glowny

23:29

23:44

pl Грифино

00:01

00:02

pl Chojna

00:23

00:24

pl Костшин над Одром

01:09

01:10

pl Rzepin Stacja Kolejowa

01:40

01:41

pl Zielona Góra

02:29

02:31

pl Глогов

03:08

03:09

pl Rudna

03:26

03:27

pl Ścinawa

03:39

03:40

pl Волов

03:56

03:57

pl Бжег Долни

04:05

04:06

pl Wrocław

04:23

04:24

pl Wrocław Glowny

04:33

05:07

pl Олава

05:23

05:30

pl Бжег

05:40

05:41

pl Opole

06:05

06:07

pl Стшелце Ополске

06:31

06:32

pl Gliwice

07:02

07:07

pl Zabrze

07:16

07:17

pl Катовице Główny‎

07:32

07:39

pl Мисловице

07:52

07:53

pl Явожно

08:06

08:07

pl Trzebinia

08:32

08:38

pl Кшешовице

08:58

08:59

pl Краков Glowny

09:32

Runs daily from 24 June to 31 August 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 38190/1 / Краков-Швиноуйшче

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Reservations are usually available at stations in all countries where a particular train runs through. In many countries, especially in central and eastern Europe you can also buy reservations for trains in other countries.
In some countries (for instance in the Netherlands or Spain) you have to pay a service fee at the ticket counter.

The following trains might be an alternative connection for you:

TLK 81171 / Швиноуйшче-Краков
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click