INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-PORTBOU
INTERCITÉS DE NUIT 3731 (ICN 3731)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ПАРИЖ-PORTBOU | ICN 3731 | RAILCC

Interrail нощен влак от Париж до Portbou: Intercités de Nuit 3731 (ICN 3731). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Cheap and comfortable connection from Paris to the Mediterranean.

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Тази връзка вече НЕ е налична. Няма информация за реактивация.

Suspended since Декември 2016

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

fr Париж Gare d'Austerlitz

21:39

fr Orléans Les Aubrais

22:40

fr Vierzon Gare

23:20

fr Limoges Bénédictins

01:06

fr Castelnaudary Gare

05:04

fr Carcassonne Gare

05:23

fr Narbonne Gare

06:11

fr Перпинян Gare

07:20

fr Elne Gare

07:36

fr Argelès-sur-Mer Gare

07:45

fr Collioure Gare

07:51

fr Port-Vendres Ville

07:56

fr Banyuls-sur-Mer Gare

08:03

fr Cerbère Gare

08:12

es Portbou Estación

08:22

The schedules of Intercités de Nuit trains can vary at short notice. Please always check the timings for your travel day on the SNCF website.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Падаща седалка | 2ра класа

18 if cheaper reservations are sold out

EUR 9

Кушет 6 | Купе с 6 места | 2ра класа

25 if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Кушет 4 | Купе с 4 места | 1ва класа

25 if cheaper reservations are sold out

EUR 18,80

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Франция

Как да пътувате с Interrail в Франция. Общ преглед и информация за маршрутите в Франция, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click