INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ JELENIA GÓRA-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 65170/65171 SUDETY (TLK 65170/1)

Interrail нощен влак от Jelenia Góra до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 65170/65171 Sudety (TLK 65170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from Jelenia Gora and Wroclaw in the south west of Poland to the Tricity (Gdansk, Sopot, Gdynia) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette car and 2nd class carriages.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Jelenia Góra

20:33

PL Janowice Wielkie

20:45

20:46

PL Marciszów

20:54

20:55

PL Sędzisław

21:01

21:02

PL Богушов-Горце

21:13

21:14

PL Wałbrzych

21:22

21:23

PL Wałbrzych

21:32

21:34

PL Швебоджице

21:47

21:49

PL Явожина Шльонска

21:56

21:57

PL Wrocław Glowny

22:30

23:07

PL Wrocław

23:12

23:13

PL Wrocław

23:18

23:19

PL Олешница

23:40

23:41

PL Остров Велкополски

00:31

00:33

PL Ярочин

01:04

01:05

PL Познан Główny

01:45

02:30

PL Gniezno

03:00

03:01

PL Inowrocław

03:34

03:35

PL Bydgoszcz

04:02

04:05

PL Laskowice

04:36

04:37

PL Tczew

05:22

05:23

PL Гданск Glowny

05:42

05:45

PL Гданск

05:39

05:50

PL Гданск

05:54

05:55

PL Sopot

05:58

05:59

PL Gdynia Główna

06:08

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 56170/1 / Gdynia-Jelenia Góra

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click