INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ АТИНА-ДЕДЕАГАЧ
TRENO 600 (T 600)

Interrail нощен влак от Атина до Дедеагач: Treno 600 (T 600). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Interrail: 15% намаление
Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

GR Атина Larissa

23:55

GR Oinoi

00:46

00:47

GR Thebes

01:04

01:05

GR Livadeia

01:27

01:28

GR Leianokladi

02:28

02:30

GR Domokos

03:31

03:43

GR Palaiofarsalos Station

03:52

03:53

GR Лариса

04:16

04:18

GR Katerini

05:06

05:07

GR Platy

05:33

05:34

GR Солун New Station

06:01

06:55

GR Kilkis Station

07:34

07:35

GR Serres

09:29

09:30

GR Drama

10:20

10:21

GR Xanthi

12:21

12:22

GR Гюмюрджина

12:54

12:55

GR Дедеагач

13:54

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Място | 2ра класа

recommended

EUR 1

Място | 1ва класа

recommended

EUR 1

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
GR  Interrail в Гърция

Как да пътувате с Interrail в Гърция. Общ преглед и информация за маршрутите в Гърция, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click