INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ АТИНА-ДЕДЕАГАЧ
TRENO 600 (T 600)

INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ АТИНА-ДЕДЕАГАЧ | T 600 | RAILCC

Interrail нощни влакове

Interrail нощен влак от Атина до Дедеагач: Treno 600 (T 600). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.



Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Interrail

15% намаление
+ Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   INTERRAIL - КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

gr Атина Larissa

23:55

gr Oinoi

00:46

00:47

gr Thebes

01:04

01:05

gr Livadeia

01:27

01:28

gr Leianokladi

02:28

02:30

gr Domokos

03:31

03:43

gr Palaiofarsalos Station

03:52

03:53

gr Лариса

04:16

04:18

gr Katerini

05:06

05:07

gr Platy

05:33

05:34

gr Солун New Station

06:01

06:55

gr Kilkis Station

07:34

07:35

gr Serres

09:29

09:30

gr Drama

10:20

10:21

gr Xanthi

12:21

12:22

gr Гюмюрджина

12:54

12:55

gr Дедеагач

13:54

Seats only, no couchette or sleeper accomodation. Restaurant available.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория Interrail

Място | 2ра класа

EUR 1

Място | 1ва класа

EUR 1

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Buy the reservation at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The reservation can be purchased at a station in the country of departure, often as well in other countries.
HELP

Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ
19:00 h rule for night trains

If a trip on a direct overnight train departs after 19:00 h in the evening and arrives after 04:00 h in the morning, it is only necessary to enter the date of arrival in the travel calendar boxes on the rail pass. This also covers travel between 19:00 h and 24:00 h on the day of departure, as long as the day of departure and arrival both fall within the overall period of the pass validity. When travelling with an overnight ferry covered by the pass, either the date of departure or arrival may be entered in the travel calendar boxes on the ticket.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
  Interrail в Гърция

Как да пътувате с Interrail в Гърция. Общ преглед и информация за маршрутите в Гърция, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click