EURAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ ZAKOPANE-GDYNIA
TWOJE LINIE KOLEJOWE 35170/35171 KARPATY (TLK 35170/1)

Eurail нощен влак от Zakopane до Gdynia: Twoje Linie Kolejowe 35170/35171 Karpaty (TLK 35170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Eurail нощни влакове

Night train from Zakopane in the High Tatra Mountains via Warsaw to the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Does not daily.

Runs from December 10, 2017 until March 21, 2018, from June 21 to September 14, 2018 and from November 15 to December 8, 2018.

Eurail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Eurail пас чрез партньорския линк на rail.cc/eurail.com. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Eurail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Zakopane

22:19

PL Poronin

22:27

22:28

PL Нови Тарг

22:40

22:41

PL Chabówka

23:07

23:21

PL Маков Подхалянски

23:48

23:49

PL Суха Бескидзка

23:54

23:55

PL Краков Plaszow

00:55

01:40

PL Краков Glowny

01:47

01:50

PL Miechów

02:19

02:20

PL Częstochowa

03:26

03:29

PL Пьотърков Трибуналски

04:19

04:20

PL Скерневице

05:05

05:07

PL Варшава Zachodnia

05:45

05:46

PL Варшава Centralna

05:51

06:00

PL Варшава Wschodnia

06:06

06:08

PL Легьоново

06:23

06:24

PL Нови Двур Мазовецки

06:33

06:34

PL Ciechanów

07:20

07:22

PL Млава

07:39

07:40

PL Działdowo

07:51

07:52

PL Iława

08:25

08:36

PL Prabuty

08:54

08:55

PL Malbork

09:16

09:18

PL Tczew

09:31

09:34

PL Гданск Glowny

09:53

09:58

PL Гданск

10:03

10:04

PL Гданск

10:08

10:09

PL Sopot

10:13

10:14

PL Gdynia Główna

10:24

Does not daily. Runs from December 10, 2017 until March 21, 2018, from June 21 to September 14, 2018 and from November 15 to December 8, 2018.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 53170/1 / Gdynia-Zakopane

категория Eurail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Eurail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Eurail в Полша

Как да пътувате с Eurail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Eurail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click