INTERRAIL НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-ZAKOPANE
TWOJE LINIE KOLEJOWE 53170/53171 KARPATY (TLK 53170/1)

Interrail нощен влак от Gdynia до Zakopane: Twoje Linie Kolejowe 53170/53171 Karpaty (TLK 53170/1). Къде да купите резерваци. Информация за разписания. Седящи места/кушет/спални вагони.

Interrail нощни влакове

Night train from the Tricity (Gdynia/Sopot/Gdansk) on the Baltic Sea via Warsaw to Zakopane in the High Tatra Mountains. Conveys sleeping and couchette cars as well as 2nd and 1st class carriages.

Does not daily.

Runs from December 11, 2017 until March 21, 2018, from June 21 to September 14, 2018 and from November 15 to December 8, 2018.

Interrail + Plus

ПЛЮС

Купете вашия официален Interrail пас от партньорския магазин на rail.cc/interrail.eu. Получете безплатен ПЛЮС акаунт в rail.cc. Същата услуга, цени и условия като в официалния магазин. С вашата поръчка вие помагате за цялата безплатна информация в rail.cc. Благодарим ви!

Interrail   КУПЕТЕ ТУК

гара пристигане тръгване

PL Gdynia Główna

19:00

PL Sopot

19:09

19:10

PL Гданск

19:14

19:15

PL Гданск

19:19

19:20

PL Гданск Glowny

19:25

19:28

PL Tczew

19:47

19:48

PL Malbork

20:01

20:02

PL Prabuty

20:22

20:23

PL Iława

20:43

20:45

PL Działdowo

21:18

21:19

PL Млава

21:30

21:31

PL Ciechanów

21:48

21:49

PL Нови Двур Мазовецки

22:24

22:25

PL Легьоново

22:35

22:36

PL Варшава Wschodnia

22:51

22:54

PL Варшава Centralna

23:00

23:05

PL Варшава Zachodnia

23:10

23:11

PL Скерневице

23:46

23:47

PL Пьотърков Трибуналски

00:31

00:32

PL Częstochowa

01:22

01:24

PL Miechów

02:28

02:29

PL Краков Glowny

02:58

03:01

PL Краков Plaszow

03:07

04:04

PL Суха Бескидзка

05:09

05:10

PL Маков Подхалянски

05:15

05:16

PL Chabówka

05:43

05:57

PL Нови Тарг

06:23

06:24

PL Poronin

06:36

06:37

PL Zakopane

06:46

Does not daily. Runs from December 11, 2017 until March 21, 2018, from June 21 to September 14, 2018 and from November 15 to December 8, 2018.

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: TLK 35170/1 / Zakopane-Gdynia

категория Interrail

Място | 2ра класа

10 PLN on board

EUR free

Място | 1ва класа

10 PLN on board

EUR free

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

63 PLN

EUR 14,40

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

EUR 14,40

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

81 PLN

EUR 18,50

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

141,50 PLN

EUR 32,40

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

273 PLN

EUR 62,50

Важно: дадените цени могат да варират заради такси да обслужване. В зависимост от това дали купувате резервациите/билетите онлайн, от машина или на жп гарата.

категория: Само наличните категории са описани.

ГАРА

Купи резервацията на жп гарата. Резервациите обикновено могат да се купят на гарите във всички страни, където се движи конкретния влак. В много страни особено в Централна и Източна Европа, можете да си купите резервация за влаковете и в други страни.
В някои страни (например Холандия или Испания) трябва да платите сервизна такса на гишето.
Билети за влак: ако искате да пътувате по този маршрут с билети за влак вместо с Interrail, погледнете тук за цените и за възможностите за резервиране.
Правило 19:00 часа за нощните влаковв

Ако пътуването с директен нощен влак тръгва след 19:00 ч вечерта и пристига след 04:00 чч сутринта, е необходимо да нанесете само датата на пристигане в полетата за пътния календар на жп паса. Това покрива и пътувания между 19:00 ч и 24:00 ч в деня на тръгване, стига деня на тръгване и пристигане да попадат в общия период на валидност на паса. Когато пътувате с нощен ферибот, който се покрива от паса, може да се въведе или датата на тръгване, или датата на пристигане в полетата за пътния календар на билета.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ
PL  Interrail в Полша

Как да пътувате с Interrail в Полша. Общ преглед и информация за маршрутите в Полша, видове влакове, нощни влакове и Interrail резервации.

+

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click