нічний потяг Гельсінкі - Kemijärvi
Intercity 265 (IC 265)

Нічний поїзд IC 265 з Гельсінкі до Kemijärvi. Де придбати квитки. Інформація про розклад, сидіння, кушетки та спальні місця.

Comfortable night train from Helsinki and Tampere via Oulo and Rovaniemi to Kemijärvi in the far north of Finland. The train consists of modern double-deck sleeping cars with very comfortable two-bed compartments, 2nd class coaches as well as a luggage and dining car. It also conveys car carriers.

On the upper-deck of the sleeping cars you will find the deluxe compartments with ensuite shower/toilet. The regular compartments are located on the lower deck. These compartments can be combined to four-bed „suites“. There are also dedicated compartments for passengers with reduced mobility, with pets and allergies. All compartments have air-condition, power sockets and Wifi.

The night train also conveys a regular 2nd class double-deck coach („Eco class“). The coach has air-condition and Wifi. Many seats have power sockets. Most seats are in open-plan arrangement in rows (2+2 seats) but there are also some seats facing each other and two small compartments. Bicycle transport possible.

You will also find a restaurant car, offering a varied menu for dinner and breakfast.

The train also conveys car carriers from Helsinki (Pasila) and Tampere to Rovaniemi as well as from Helsinki (Pasila) to Kemijärvi.
Schedule
станція прибутття відправлення
FI Гельсінкі (Central) 18:49
FI Гельсінкі (Pasila) 18:54 18:57
FI Vantaa (Tikkurila) 19:41 19:43
FI Riihimäki (Rautatieasema) 20:19 20:22
FI Hämeenlinna (Rautatieasema) 20:46 20:48
FI Тампере (Rautatieasema) 21:38 22:11
FI Parkano (Rautatieasema) 23:00 23:03
FI Seinäjoki (Rautatieasema) 00:08 00:12
FI Kokkola (Rautatieasema) 01:42 01:54
FI Ylivieska (Rautatieasema) 02:43 02:49
FI Oulu (Rautatieasema) 04:44 04:50
FI Kemi (Rautatieasema) 05:52 05:56
FI Рованіемі (Rautatieasema) 07:13 07:35
FI Misi (Rautatieasema) 08:11 08:12
FI Kemijärvi (Rautatieasema) 08:45

Вам не потрібно змінювати поїзди. Розклад вказано в інформаційних цілях.

Маршрут доступний у наступні дні тижня (1=Понеділок / 7=Неділя)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Подорожуйте цим маршрутом у зворотному напрямку:

IC 274 / Kemijärvi-Гельсінкі
Icon
категорія
Сидячий | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний умивальник | 2-й клас Buy
Спальний 2 | купе-2-ліжка | приватний душ + туалет | 2-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний умивальник | 1-й клас Buy
Спальний 1 | купе-1-ліжко | приватний душ + туалет | 1-й клас Buy
Примітка: щоб дізнатись ціни, скористайтеся наведеними посиланнями для бронювання. Ціни можуть відрізнятись в залежності від маршруту, дати придбання та класу.

категорія: У списку наведено лише доступні категорії.

В якості альтернативи зверніть увагу на наступні поїзди:

IC 273 / Гельсінкі-Рованіемі

Eurail: якщо ви хочете подорожувати цим маршрутом з проїзним Eurail замість залізничних квитків, зверніть увагу на ціни бронювання та додаткову інформацію.

Sleeper with shower and WC
Sleeper
Sleeper
Nice bed sheets in the sleeper. :)
Two towels per person included in the sleeper
Get a mini breakfast in the restaurant car in the morning.
Bathroom in sleeper
Bathroom in sleeper
Shower in sleeper compartment
Alarm clock in sleeper
Air condition in sleeper
Key cards for the door
Showers for standard sleeper
Sleeper car
Sleeper car
Restaurant car
Restaurant car
Restaurant car
HELP

Залишились питання чи досі потрібна допомога? Не вагайтесь звернутись до нашого дружнього форуму, де ви завжди отримаете професійну підтримку.

Шукаєте дешевий нічліг? Рекомендуємо booking.com

IN
OUT

про railcc: Ми — спражні мандрівники, які пропонують правдиві та корисні поради стосовно залізничних подорожей.

Наш сайт доступний більш ніж на 30 мовах

Слідкуйте за нами

rail.cc є другом та партнером
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

Файли cookie: ми використовуємо файли cookie для функціонування rail.cc та статистики - і дбаємо про вашу особисту конфіденційність! Є й інші компанії (Google, Яндекс), якими інструментами ми маємо користуватися, які також розміщують файли cookie. Використовуючи rail.cc, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої політики конфіденційності . Для отримання додаткової інформації про використання та керування нашими файлами cookie, ми просимо вас прийняти нашу політику щодо файлів cookie . Якщо ви не можете прийняти, вам потрібно залишити rail.cc.

top