EURAIL NATTOG BERLIN-BUDAPEST
EURONIGHT 477 METROPOL (EN 477)

Eurail nattog fra Berlin til Budapest: EuroNight 477 Metropol (EN 477). Hvor du kjøper reservasjoner. Rutetidsinformasjon. Seter/liggestoler/senger.

Eurail nattog

Unfortunately, this night train will be cancelled from December 2017, since MAV START (Hungarian Railways, the train operator) dont want to run the train anymore in Germany. ÖBB (Austrian Railways) probably will take over from June or December 2018 (either via Czechia or Germany).

Comfortable and cheap night train from Berlin to Budapest.

Denne forbindelsen er ikke lenger tilgjengelig. Ingen dato er gitt for en reaktiveringsdato.

Suspendert siden Desember 2017

Eurail + Plus

PLUS

Kjøp ditt offisielle Interrail pass i rail.cc/interrail.eu sin partnerbutikk. Få en gratis PLUS konto på rail.cc. Samme service, priser og vilkår som i den offisielle butikken. Med ditt kjøp støtter du all gratis informasjon på rail.cc. Takk!

Eurail   KJØP HER

stasjon ankomst avgang

DE Berlin Berlin Hauptbahnhof

19:01

DE Berlin Berlin Südkreuz

19:07

DE Dresden Hauptbahnhof

21:08

CZ Děčín hl.n.

21:53

21:56

CZ Ústí nad Labem hl.n.

22:11

22:13

CZ Praha Holešovice

23:17

23:18

CZ Praha Hlavní Nádraží (hl.n.)

23:27

23:58

CZ Pardubice hl.n.

01:06

01:08

CZ Brno hl.n.

02:45

03:15

CZ Břeclav Nádraží

03:47

04:40

SK Kúty Station

04:53

04:55

SK Bratislava hl.st.

05:36

05:48

SK Nové Zámky Station

06:42

06:44

SK Štúrovo Station

07:10

07:13

HU Vác

07:48

07:50

HU Budapest Keleti

08:37

Du må ikke skifte tog. Tidene er kun for informasjon.

Forbindelse tilgjengelig på disse ukedagene (1=mandag / 7=søndag):

1 2 3 4 5 6 7

Reis denne ruten i motsatt retning: EN 476 / Budapest-Berlin

kategori Eurail

Sete | 2. klasse

EUR 14

Liggestol 6 | 6-køye-kupé | 2. klasse

EUR 34

Liggestol 4 | 4-køye-kupé | 2. klasse

EUR 44

Seng 3 | 3-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 54

Seng 3 | 3-sengs-kupé | privat dusj + WC | 1. klasse

EUR 64

Seng 2 | 2-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 74

Seng 2 | 2-sengs-kupé | privat dusj + WC | 1. klasse

EUR 94

Seng 1 | 1-sengs-kupé | privat vaskeanlegg | 2. klasse

EUR 114

Seng 1 | 1-sengs-kupé | privat dusj + WC | 1. klasse

EUR 134

Merk: den gitte prisen kan variere på grunn av service eller ekspedisjonsgebyrer. Avhengig av om du kjøper reservasjonene/billettene på nett, i en billettmaskin eller på jernbanestasjonen.

Kategori: Kun de tilgjengelige kategoriene er listet.

HELP

Har du videre spørsmål eller trenger assistanse? Ikke nøl med å spørre vårt vennlige forum hvor du alltid får detaljert hjelp.

FORUM
DE  Eurail i Tyskland

Hvordan du reiser med Eurail i Tyskland. Oversikt og informasjon om reiseruter, togtyper, nattog og Eurail reservasjoner.

+

booking.com

booking.com

Finn ditt sted å sove. Enkel og sikker bestilling.

VELG BY

OUT

OUT


click