Yöjunat Moskova - Nizza

Yöjuna EN 17B/409 kaupungista Moskova kaupunkiin Nizza. Mistä ostaa lippuja. Aikataulutietoa, istuinpaikat, lepopaikat ja makuuvaunut.

Schedule
Asema Saapuminen Lähtö
RU Moskova (Belorussky) 18:43
RU Vyazma   21:31 21:54
RU Smolensk   23:32 23:35
BY Orša (Central) 00:50 01:04
BY Minsk (Pass) 03:20 03:35
BY Brest, Valko-Venäjä (Centralny) 07:40 10:13
PL Terespol   09:31 10:16
PL Varsova (Wschodnia) 12:25 13:04
PL Varsova (Centralna) 13:10 13:15
PL Varsova (Zachodnia) 13:19 13:20
PL Katowice (Główny‎) 17:08 17:11
CZ Bohumín   19:22 19:40
CZ Břeclav (Nádraží) 21:26 21:40
AT Wien (Hauptbahnhof) 22:41 22:44
AT Linz (Hauptbahnhof) 00:07 00:09
AT Bischofshofen (Bahnhof) 02:05 02:24
AT Zell am See (Bahnhof) 03:08 03:11
AT Jenbach (Bahnhof) 04:44 04:48
AT Innsbruck (Hauptbahnhof) 05:08 05:42
IT Bolzano (Stazione) 08:30 08:36
IT Verona (Porta Nuova) 10:35 10:55
IT Milano (Rogoredo) 12:11 12:13
IT Genova (Piazza Principe) 13:49 14:19
IT Sanremo (Stazione) 16:51 16:53
IT Bordighera (Stazione) 17:03 17:05
IT Ventimiglia (Stazione) 17:15 17:47
FR Menton (Gare) 17:58 18:00
MC Monte Carlo   18:09 18:11
FR Nizza (Ville) 18:30

Sinun ei pidä vaihtaa junaa. Ajat ovat vain tiedoksi.

Yhteys saatavilla näinä viikonpäivinä (1=Maanantai / 2=Tiistai / 3=Keskiviikko / 4=Torstai / 5=Perjantai / 6=Lauantai / 7=Sunnuntai)

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Matkusta tällä reitillä vastakkaiseen suuntaan:

EN 408/18B / Nizza-Moskova
Icon
Luokka
Makuuvaunupaikka 4 | 4 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 2. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma pesuallas | 1. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 2 | 2 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka Buy
Makuuvaunupaikka 1 | 1 sängyn vaunuosasto | oma suihku + WC | 1. luokka Buy
Huom: nähdäksesi lippujen hinnat seuraa varauslinkkejä. Hinnat voivat vaihdella riippuen valitusta reitistä, ostopäivästä ja mukavuusluokasta.

Luokka: Vain saatavilla olevat luokat ovat listattuina.

HELP

Onko sinulla lisäkysymyksiä tai tarvitsetko apua? Voit kysyä neuvoa ystävälliseltä keskustelufoorumiltamme, josta saat aina asiantuntevaa apua.

Etsitkö edullista yöpaikkaa? Suosittelemme booking.comia

IN
OUT

tietoa railcc:stä: Me olemme aitoja matkailijoita ja tarjoamme rehellisiä ja perusteltuja neuvoja ja vinkkejä junamatkaasi varten.

rail.cc yhteistyökumppanit ja ystävät
Deutsche Bahn Logo
Interrail Logo
Eurail Logo
Omio Logo
Trainline Logo
ACPRail Logo
NS Logo
SNCB Logo
Booking.com Logo
China Highlights Logo
12GoAsia Logo
Flixtrain Logo
Inlandsbanan Logo
Nightjet Logo
SJ Logo
RealRussia Logo
Kiwi.com Logo
Airbnb Logo
DJI Logo
Rentalcars Logo

EVÄSTEET: käyttämällä railcc-sivustoa hyväksyt tietosuojakäytäntömme mukaisen evästeiden käytön. Saadaksesi lisätietoja evästeistä ja niiden käytöstä, pyydämme sinua hyväksymään evästekäytäntömme.

top