НОЩНИ ВЛАКОВЕ САНКТ ПЕТЕРБУРГ-ПРАГА

Нощни влакове EN 057M/404 от Санкт Петербург до Прага. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.



Купете своите билети за влак за Русия и съседните страни лесно и сигурно тук. Онлайн магазин на RealRussia, експертите за пътуване с влак в Русия.


Купи своя билет на автогарата или от сайта на автобусната компания.

гара пристигане тръгване

RU Санкт Петербург Vitebsky

21:46

BY Vitebsk

07:39

07:55

BY Orsha Central

09:07

11:40

BY Минск Pass

13:59

14:14

BY Baranovichi

16:02

16:04

BY Брест, Беларус Centralny

18:01

20:32

PL Terespol

19:50

20:30

PL Варшава Wschodnia

22:30

22:42

PL Варшава Centralna

22:48

22:53

PL Катовице Główny‎

02:15

02:18

PL Zebrzydowice

02:50

02:51

CZ Bohumín Nádraží

03:10

05:58

CZ Ostrava hl.n.

06:05

06:07

CZ Ostrava Svinov

06:13

06:15

CZ Hranice na Moravě Nádraží

06:48

06:52

CZ Olomouc hl.n.

07:19

07:21

CZ Česká Třebová Nádraží

08:04

08:05

CZ Pardubice hl.n.

08:37

08:38

CZ Kolín Nádraží

08:59

09:00

CZ Прага Libeň

09:32

09:33

CZ Прага Hlavní Nádraží (hl.n.)

09:39

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 405/52B / Прага-Санкт Петербург

категория

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click