НОЩНИ ВЛАКОВЕ МОСКВА-ВАРШАВА

Нощни влакове EN 9S от Москва до Варшава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Comfortable night train from Moscow to Warsaw. Consists of modern sleeping cars with 4-bed and 2-bed compartments.

Fahrplan gültig bis 2. September 2017



Купете своите билети за влак за Русия и съседните страни лесно и сигурно тук. Онлайн магазин на RealRussia, експертите за пътуване с влак в Русия.


Купи своя билет на автогарата или от сайта на автобусната компания.

гара пристигане тръгване

RU Москва Belorussky

14:18

RU Vyazma

17:03

17:26

RU Smolensk

19:23

19:28

BY Orsha Central

20:41

20:55

BY Минск Pass

23:13

23:43

BY Baranovichi

01:26

01:28

BY Брест, Беларус Centralny

03:16

05:20

PL Terespol

04:38

05:18

PL Варшава Wschodnia

07:42

07:44

PL Варшава Centralna

07:50

07:55

PL Варшава Zachodnia

07:59

Fahrplan gültig bis 2. September 2017

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Пътувай по този маршрут в обратната посока: EN 10S / Варшава-Москва

категория

Спален вагон 4 | Купе с 4 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 1ва класа

Бележка: за цените на билетите, моля, последвай дадените линкове за резервация. Цените може да варират в зависимост от маршрута, датата на покупка и комфорта на категорията.

категория: Само наличните категории са описани.

Следните влакове могат да са алтернативна връзка за вас:

EN 23J/452 / Москва-Париж EN 13M/440 / Москва-Берлин EN 21E/404 / Москва-Прага
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click