НОЩНИ ВЛАКОВЕ КИЕВ-ВАРШАВА

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | КИЕВ-ВАРШАВА | 067K | RAILCC

Нощни влакове 067K от Киев до Варшава. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

ua Киев Pass

15:52

ua Malyn

17:21

17:23

ua Korosten

18:05

18:25

ua Luhyny

18:52

18:53

ua Novi Bilokorovychi

19:20

19:22

ua Olevsk

20:01

20:03

ua Rokytne

20:36

20:39

ua Tomashhorod

20:52

20:54

ua Klesiv

21:07

21:09

ua Sarny

21:31

21:34

ua Rafalivka

22:26

22:29

ua Manevychi

23:03

23:06

ua Kovel

00:03

00:35

ua Yahodyn

01:24

00:32

pl Dorohusk

02:38

04:05

pl Chełm

04:27

04:29

pl Люблин

05:30

05:46

pl Puławy

06:25

06:26

pl Dęblin

06:43

06:44

pl Pilava

07:20

07:21

pl Варшава Wschodnia

08:30

08:32

pl Варшава Centralna

08:40

08:45

pl Варшава Zachodnia

08:50

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

категория
Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click