НОЩНИ ВЛАКОВЕ GDYNIA-JELENIA GÓRA

НОЩНИ ВЛАКОВЕ | GDYNIA-JELENIA GÓRA | TLK 56170/1 | RAILCC

Нощни влакове TLK 56170/1 от Gdynia до Jelenia Góra. Къде да купите билети. Информация за разписания, седящи места, кушет и спални вагони.

Night train from the Tricity (Gdynia, Sopot, Gdansk) on the Baltic Sea to Wroclaw and Jelenia Gora in the south west of Poland. Conveys sleeping and couchette car as well as 2nd class carriages.

Buy the train ticket at a railway station. Note: in some countries you have to pay a service fee at the ticket counter. The ticket can be purchased at a station in the country of departure, also sometimes in other countries.

гара пристигане тръгване

pl Gdynia Główna

22:44

pl Sopot

22:51

22:53

pl Гданск

22:57

22:58

pl Гданск

23:02

23:03

pl Гданск Glowny

23:08

23:10

pl Tczew

23:30

23:31

pl Laskowice

00:15

00:16

pl Bydgoszcz

00:46

00:51

pl Inowrocław

01:20

01:21

pl Gniezno

01:55

01:56

pl Познан Główny

02:26

03:12

pl Ярочин

03:58

03:59

pl Остров Велкополски

04:30

04:32

pl Олешница

05:24

05:25

pl Wrocław

05:46

05:47

pl Wrocław

05:53

05:54

pl Wrocław Glowny

06:00

06:45

pl Явожина Шльонска

07:28

07:29

pl Швебоджице

07:38

07:40

pl Wałbrzych

07:54

07:56

pl Wałbrzych

08:06

08:07

pl Богушов-Горце

08:15

08:16

pl Sędzisław

08:26

08:27

pl Marciszów

08:32

08:33

pl Janowice Wielkie

08:41

08:42

pl Jelenia Góra

08:57

Не трябва да сменяте влакове. Времената са само информативни.

Има връзки в тези дни от седмицата (1=понеделник / 7=неделя):

1 2 3 4 5 6 7

Travel this route in reverse direction: TLK 65170/1 / Jelenia Góra-Gdynia

категория

Място | 2ра класа

Кушет 4 | Купе с 4 места | 2ра класа

Кушет 3 | Купе с 3 места | 2ра класа

Спален вагон 3 | Купе с 3 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 2 | Купе с 2 места | индивидуална баня | 2ра класа

Спален вагон 1 | Купе с 1 място | индивидуална баня | 1ва класа

Note: for ticket fares please follow the given booking links. Prices may vary depending on the route, purchase date and comfort category.

категория: Само наличните категории са описани.

Eurail: ако искате да пътувате по този маршрут с Eurail вместо с билети за влак, погледнете тук за такси за резервация и повече информация.
HELP

Имате ли други въпроси и нуждаете ли се от помощ? Не се колебайте да попитате в нашия приятелски форум, където винаги ще получите подробна помощ.

ФОРУМ

booking.com

booking.com

Намерете най-доброто място за спане тук! Лесна и сигурна резервация.

ИЗБЕРЕТЕ ГРАД

OUT

OUT


click